Vaikuse ja joogaretriit Türgis

Uus kuupäev selgub peagi!

Ole vaikne.

Sisene vaikusesse.

Vaikus on kese.

Vaikus on südame koobas.

-Swami Shivananda

Oled oodatud looma sügavat ühendust iseendaga vaikuse ja jooga retriidil Türgis, Alanyas, Siddashrami joogakeskuses .

Esimene päev on planeeritud saabumiseks ning viimane minemiseks. Jooga ja vaikuse retriidi programm toimub 7 täispikka päeva.

7 päeva viibime vaikuses. Palume selle perioodi jooksul mitte kasutada ka mobiile ega nutiseadmeid. Samuti palume mitte lugeda raamatuid.

Päeva peale on planeeritud nii meditatsioone, joogapraktikat, rituaale, enesevaatlust kui ka teisi tegevusi.

“Mounale (vaikimise praktikale) järgneb märkimisväärne rahu. Niisama rääkimine häirib meelt. See suunab pidevalt meelt väljapoole. Vaikuses muundub rääkimise energia vaimseks energiaks. Mõtted vähenevad. Tahtejõud suureneb. Sa eemaldad olulise häiriva faktori.”- Swami Shivananda

Toitlustamine on 3 korda päevas. Tegu on vegan toiduga, mis on valmistatud ajurveeda koka poolt.

Retriidi osaluspanus on 700 EUR ja sisaldab:

-Majutust 8 ööd. Majutus on lihtne ashrami stiilis kahestes tubades kivi majas või väli bangalodes. (*Kui sa soovid üksinda toas olla, siis on osaluspanud 800 EUR). Toad on ilma konditsioneerita. Tualetid ja duššid on ühised (meestele naistele eraldi). Vaata galeriid siit: https://www.siddashramyogacenter.com/foto-galeri/

-Toitlustust (spetsiaalselt keha puhastamise eesmärgiga valmistatud lihtsad ja maitsvad taimsed toidud) (23 toidukorda)

-Transfeeri Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaamast ashramisse ja tagasi ashramist Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaama

-Kõiki retriidi tegevusi

Keskmine temperatuur suvel on 25-30 kraadi päeval, 20-25 kraadi öösel. Ashram asub 700m mere pinnast, seega seal on jahedam, kui all mere ääres.

Osaluspanus EI sisalda lennupileteid. Lennupiletid saad soetada kas endale sobivast reisibüroost või näiteks skyscanner.net ning orienteeruvalt on lennupiletite hind 200-400 EUR.

Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson. Siddhashrami guru Yogi Adnan Çabuk on samuti kohapeal ja temaga on võimalus tutvuda ja spirituaalsetel teemadel vestelda.

Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Registreerimisel palume tasuda ettemaksu 300 EUR MTÜ Isvara Joogakool kontole EE142200221062766268 SWEDBANK. Ettemaksu tasume ashramile maikuus 2021 ning pärast seda enam tagastada ei saa. Retriit toimub, kui maikuuks 2021 on tasunud 15 inimest. Maksimaalselt mahub osalema retriidil 20 inimest.

Sõnad loovad duaalsuse ja vaikuses, leiame me oma tõelise alge ja enda. Vaikus on kõikjalolev vägi, mis sünnitab tarkuse. Meie juured universumi vaikses tühjuses ja on oluline, et me taas-ühineks vaikusega regulaarselt.
-Doreen Virtue