Tagasiside

See kursus on kindlasti väga oluline naiste jaoks. See aitab muuta naised enesekindlamaks ja avatumaks. Meeldis see, et teooria ja praktika on ära jaotatud. Mina sain väga palju positiivset, enesearmastus ärkas taas ja enesekindlust tõusis kõvasti.

Isiklik, terviklik, praktiline.

Olen õnnelik, et kursusel osalesin. Loodan, et leian endas värskust, sain selleks inspiratsiooni.

Kõik oli nii sobiv. Sees on tänulikkus suur ja sügav rahulolu, et kursusel osalesin.

Imeline kogemus!

Olen väga tänulik. Avastasin enda kohta päris mitu teemat, kus ma saan midagi muuta, et kogeda seda, mida tahan. Imetlen Su avatust, julgust ja siirust!

Mulle väga meeldis see kursus. Meeldis Sinu julgus jagada isiklikku kogemust, julgustada kuulata oma südame häält. Kõik praktikad ja teooria oli väga äge ja kasulik.

Väga mõnus koolitus! Kõik nii uus ja informatsiooni palju ja areneda meeletult!

Mulle väga meeldis. Minu jaoks töötab, kui keegi räägib oma kogemusest. Teooria ja praktika käsikäes on suurepärane kombinatsioon.

Suured tänud selle kursuse eest, väga äge koolitus! Otsisin kaua, kuidas läheneda seksuaalsuse teemale ning mul on ülihea meel, et sellel kursusel osalesin.

Jäin kursusega väga rahule. Kogesin palju uut ja huvitavat. Kõik igati positiivne. Oleks selliseid koolitusi ainult rohkem.

Mina sain enda jaoks häid näpunäiteid, kuidas ennast lõdvaks lasta, usaldada, nautida ja armastada ennast sellisena nagu loodus mind loonud on. Mulle meeldis selle kursuse ülesehitus, et oli nii teooriat kui ka praktikat. Sain sellelt kursuselt väga häid emotsioone ja tunnetusi, millest mul oli varem küll aimu, kuid mida kartsin kogeda. Olen väga tänulik selle kogemuse eest. Sain oma küsimustele vastused.

Väga tore koolitus. Mitmekülgne. Tore, et koolitaja jagas palju isiklike kogemusi. Väga eluterve suhtumisega ja aus iseenda suhtes.