Naiste naudingukursus

Uus kuupäev selgub peagi!

“Kui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

Naiste naudingukursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada ja saada sügavamat kontakti oma seksuaalenergiaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me kõik olla sellega konaktis ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks. Aga igal naisel on võimalus see energia endas äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.

Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist ning iga naine saab võtta vastutuse ka ise ennast ainult mõttejõuga viia orgasmiseisundisse iga hetk kui ta seda soovib.

Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis selle energia äratavad ning mille edasisel kodusel praktikal võime kogu elust saada hoopis orgastilisema kogemuse.

“Šokolaad või hea mees võivad algatada su südame alistumise, aga kogu keha nauding ja ülevoolav armastus- avanemine kuni sa oled täielikult paljastunud Jumalale kui armastuse õndsus- on ainus viis elada oma sügavaima vajaduse tões, koos või ilma usaldusväärse partneri või maitsva magustoiduta.”-David Deida

Oleme tänuliukd 80 EUR osaluspanuse eest! Riietu mugavalt, et saaksid teha joogapraktikat. Kursuse täpne aeg oleneb grupi suurusest ja küsimuste mahust. Lõunapaus on orienteeruvalt 13-14.30. Kursuse tasu ei sisalda lõunasööki.

Registreerimiseks palun kanna ka kursuse osaluspanus 80 EUR Perfect Balance OÜ kontole: EE832200221061149394 SWEDBANK.

*See on sama kursus, mis online kursus. Kui Sa oled soetanud online kursuse, siis on Sul siin kursusel osalemine -50%. Samuti osaledes siin kursusel, saad online kursuse -50%.