Mehe vägi

Uus kuupäev selgub peagi!

See koolitus on mõeldud kõikidele imelistele meestele, kellel on huvi mõista nii iseenda seksuaalenergiat individuaalselt kui ka selle imelise energia dünaamikat mehe ja naise vahel ja seda just läbi naise perspektiivi. Kursust viib läbi Karolin Tsarski.

Vaatame siin kursusel teemasid nagu mida naised tegelikult tahavad, mis tegelikult naises sügava erutuse tekitab ja mis tal põlved nõrgaks võtab.

Räägime mehe ja naise vahelistelisest erinevustes nii üldiselt kui seksuaalselt ja viisidest, kuidas nad saavad siiski omavahel harmooniliselt toimida, et mõlemad pooled saaksid sügava rahulduse.

Vaatame mehe seksuaalsust läbi tantristliku, taoistliku ja tänapäeva meditsiini perspektiivi ning räägime lahti ejakulatoorse kui kogu keha energeetilise orgasmi.

Teeme ka erinevaid praktikaid ja harjutusi nagu jooga ja meditatsioon, et luua ühendus oma meheliku väega ja sügava orgastilisusega.

Riietu mugavalt, et saaksid teha joogat ja istuda matil. Kursuse täpne aeg oleneb grupi suurusest ja küsimuste hulgast. Lõuapaus on orienteeruvalt 13.00-14.00. Kursuse osaluspanus ei sisalda lõunasööki.

Registreeri kursusele SIIN. Registreerimiseks palun kanna ka kursuse osaluspanus 70 EUR Perfect Balance OÜ kontole: EE832200221061149394 SWEDBANK.